tr

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Her sektörde olduğu gibi nakliye sektöründe de yeni nesil cihazlar çıkıyor. Bu cihazlar arasında öne çıkan nakliye asansörleri, firmaları ve tüketicileri memnun ediyor. Asansörlü evden eve nakliyat işleri kolaylaştırdığı gibi maliyetleri de düşürüyor. Tüketiciler, günümüzde çok yaygınlaşan olan bu cihazı kullanmayan nakliyecilere sıcak bakmıyor. Kurumsal ve mesleğin gereksinimlerini yerine getiren taşıma şirketleri, asansörlü evden eve nakliye yapıyor. Çok sayıda avantajı olan asansörler; eşyalarınızın kırılma ve çizilme gibi risklerini düşürüyor. İnsan gücüne olan ihtiyacı da azalttığı için personel sayısını da sınırlandırıyor.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Firmaları

Nakliye dünyasına özel asansörlerin girmiş olması daha önce yaşanan sorunları da ortadan kaldırıyor. Apartmanların asansörleri kullanılarak yapılan nakliyede bina yöneticileri sorun çıkarıyordu. Evden eve asansörlü taşımacılık sayesinde ev sahipleri ve nakliye çalışanları bu ambargodan kurtulmuş oluyor. Apartman içerisinde insan gücüyle yapılan taşımalar esnasında büyük eşyalar zarar görebiliyordu. Asansörlü evden eve nakliyat firmaları artık hasar sorununu epey aşmış görünüyor. Yeni cihazlar bina dışında çalıştığı için eşyaların duvarlara çarpma riski yaşanmıyor. Asansörlü evden eve taşımacılık yapmayan işletmelerse pazarın dışında kalıyor.

İstanbul Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Sıradan gibi görünse de ev taşımacılığında önemli bir ekipman olan nakliyat asansörleri artık birçok işletme tarafından kullanılıyor. Bina önünden pencereye raylar yardımıyla uzanan bu araçlar, platform üzerinden mülkünüzü indirip çıkarıyor. Asansörlü evden eve nakliyat şirketleri bu cihazı tanıtımlarından öne çıkarmayı ihmal etmiyor. Kimileri bu araçları devrim olarak nitelese de gelişen teknoloji şartlarında standart bir nitelik taşıyor. Merdiven altı işletmeler düşük nakliye ücretleri istemelerine karşın İstanbul asansörlü evden eve nakliyat yapmıyorlar. Ayrıca size mülkünüzü güvenceye alan garantiler sunmuyorlar.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Pazardaki tüm gelişmeleri yakından takip eden Tuzcuoğlu Nakliye olarak teknolojik cihazları bünyemize katıyoruz. Elbette ki biz de evden eve asansörlü taşımacılık gerçekleştiriyoruz. Araç ve gereçlerimizi kaliteli markaların ürünlerinden seçiyoruz. Düzenli olarak teknik kontrollerini yapıyoruz. İşimizi profesyonel bir ekiple yürütüyoruz. Nakliye öncesinde eksper desteği sağlıyoruz. Verdiği rapor doğrultusunda koli, araç ve ambalaj sayısını belirliyoruz. Mülkünüzü çok dikkatli taşısak da sigortalı evden eve nakliyat gerçekleştiriyoruz. Dileyen müşterilerimizle sözleşme imzalayarak haklarını garantiliyoruz.

Tuzcuoğlu Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Müşterilerimize verdiğimiz tüm sözleri kontratlarla resmiyete döktükten sonra işe koyuluyoruz. Evden eve asansörlü taşımacılık için anlaştığımız gün ve saate kesinlikle uyuyoruz. Personelimiz deneyimi ve iş disipliniyle kendine hayran bırakıyor. Onları referanslarla istihdam ediyor, sicili temiz kişileri bünyemize katıyoruz. Evden eve nakliyat asansörlü şeklinde internette arama yapan tüketiciler; sunduğumuz nakliye kalitesini deneyimleyince yakın çevresine bizi öneriyor. Ar-Ge çalışmaları da yapıyor, kendimizi sürekli yeniliyoruz. Tuzcuoğlu asansörlü evden eve nakliyat alanında markalaşmış bulunuyor.

Asansörlü Ofis Taşıma

Konutların yanı sıra şirketlere de nakliye hizmeti sunuyoruz. Firmalar kendilerine özgü sebeplerden ötürü asansörlü ofis taşıma ihtiyacı duyuyor. Onların taleplerine kısa sürede cevap veriyoruz. Ev nakliyesine benzer şekilde taşıma yapıyoruz. İlk olarak uzman ekibimiz, asansörlü büro nakliyesi için büyük ofis mobilyalarını söküyor. Elektronik cihazları kontrollü bir şekilde demonte ediyorlar.  Ardından onları naylonlu ambalajlara kat kat sardıktan sonra taşıyorlar. Ufak demirbaşlar kağıtlara sarılıp kolilere dolduruluyor. Resmi evraklar şirketler için büyük önem arz ediyor. Şirket evraklarını dosyalarla birlikte özenli bir şekilde özel kutulara kilitliyoruz. Asansörlü büro taşımacılığı sonrasında size teslim ediyoruz.

Fuar Taşıma

Şirketlerle yaptığımız anlaşmalar ofis nakliyesiyle sınırlı kalmıyor. Fabrika ve fuar taşıma da yaygın olarak sunduğumuz hizmetler arasında yer alıyor. Binlerce kişinin ziyaret ettiği bu etkinliklerde fuar taşımacılığı öncesi dekor ve standları alana taşıyoruz. İnsan gücünün yetersiz kaldığı, ağırlığı fazla olan ekipmanlar için asansörlü fuar taşıma gerçekleştiriyoruz. Son derece özenle onların nakliyesini yapıyoruz. Dekorların kurulumunu yapıyor, halıfleksleri yerleştiriyoruz. Bazıları maliyeti yüksek olan sanayi cihazlarından oluşuyor. Etkinlik tamamlandığında malzemeleri söküp kontrollü bir şekilde kamyonlara yüklüyoruz. El sıkışarak fuar taşıma hizmetimizi tamamlıyoruz.

Fabrika Taşıma

Şirketlere verdiğimiz bir diğer hizmet kolunu da fabrika taşıma oluşturuyor. Yerleşim merkezlerinin uzağında kurulan bu işletmeler ayrı bir özen gerektiriyor. Ağır sanayi makinelerini kapsayan fabrika taşımacılığı öncesi cihazların işinin ehli kişilerce sökülmesi gerekiyor. Her türlü riske karşı onları sigortalayarak kaygılarınızı ortadan kaldırıyoruz. Ustalarımız sanayi makinelerini demonte ettikten sonra ambalajlıyor, onları özel asansörlere yükleyip araçlara taşıyorlar. Yağmur, kar gibi olumsuz kava koşullarına karşı cihazlarınızı koruyoruz. Fabrika taşımacılığı esnasında makinelerinizi taşıdıktan sonra teslim aldığımız şekilde yerine demonte ediyoruz.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Taşınma çok kapsamlı bir iş olduğu için masrafları yüksek oluyor. Tüketiciler mümkün olduğunca asansörlü evden eve nakliye fiyatları için maliyetleri kısmaya gayret ediyor. Buna rağmen bütçe planları istedikleri gibi yürümüyor ve evdeki hesap çarşıya uymuyor. Orta gelir ve altındakiler zor durumda kalıyor, ucuz nakliye ücreti veren firmalara yönelme gereği duyuyorlar. Bu tarz işletmelerse asansörlü evden eve nakliyat fiyatları kısmında cazip rakamlar sunsalar da hizmetleri yetersiz kalıyor. Taşıma esnasında eşyalarınızı kırıp döküyor ve sizi zarara sokuyorlar. Dolayısıyla masraf yükünüz artırıyor.

Evden Eve Asansörlü Nakliye Fiyatları

Yukarıda saydığımız sorunları yaşamamak için Tuzcuoğlu Nakliye güvencesine mülkünüzü emanet etmenizi öneriyoruz. Senelerin deneyimiyle kusursuz ve riskleri ortadan kaldıran nitelikte hizmet sağlıyoruz. Evden eve asansörlü nakliye fiyatları eşyalarınızın miktarına ve hedefin uzaklığına göre değişiyor. Müşterilerimizin maddi kaygılarını da göz önünde bulundurarak nakliye ücretlerinde ortalama rakamlar belirliyoruz.  Yılın belli zamanları kampanyalar ve indirimler sunuyoruz. Asansörlü evden eve nakliye fiyatları ve taşıma konusunda bilgi almak istiyorsanız iletişim sayfamızdan bize ulaşmanızı öneriyoruz.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Tuzcuoğlu Nakliyat
  Tuzcuoğlu Nakliyat
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?