tr

Villa Taşıma

Villa Taşıma

Evden eve nakliyat hizmeti kendi içinde kollara ayrılıyor. Tüketiciler farklı konut veya eşya tiplerinin nakliyesi için firmaların kapısını çalıyor. Bunlar arasında parça eşya taşımacılığı, ofis taşıma, öğrenci eşyası taşımacılığı örnek gösterilebiliyor. Konut tiplerinden villa taşımacılığı son yıllarda önem kazanmış bulunuyor. Hizmeti çeşitli sebeplerden almak isteyen tüketiciler villa taşıma firmalarının kapısını çalıyor. Bu tip evlerde gelir durumu ortanın üstünde vatandaşlar ikamet ediyor. Villalar müstakil evlerin etrafında olabileceği gibi sitelerin içerisinde de inşa edilebiliyor. Bazıları ise şehirden uzakta ormanlık veya dağlık alanlarda konumlandırılıyor.

Villa Taşıma Firmaları

Lüks ev kategorisinde olan villalar bazen de tatil beldelerinde yazlık olarak yaptırılıyor. Ev sahipleri villa nakliyatı için gelişigüzel buldukları işletmelere yönelmiyor genelde. Mali değeri yüksek olan bu evler için kurumsal ve güvenilir nakliye gerçekleştiren villa taşıma firmaları ile anlaşıyorlar. Daha önce nakliye hizmeti almış oldukları şirketlerine evlerini teslim ediyorlar. Hane sahipleri taşıma için anlaşacakları firmaları seçerken fiyatlardan ziyade kaliteye odaklanıyor. Beklentilerini her anlamda karşılayan villa taşıma şirketleri ile anlaştıklarında hizmetten memnun kalıyorlar.

İstanbul Villa Eşyası Taşıma

Tecrübeli ve işin uzmanı nakliyecilerle irtibat kuranlar villa taşımacılığı esnasında mağduriyet yaşamıyor. Tuzcuoğlu Nakliye güvencesini deneyimleyenler taşıma sonrası seve seve yakın çevrelerine bizi öneriyorlar. İstanbul villa eşyası taşıma hizmetinde marka devlerine ulaşmış bulunuyoruz. Uzman ve dürüst bir ekiple çalışıyoruz. Tamamını referanslar aracılığıyla bünyemize katıyoruz. Geniş araç filomuz her ölçekte nakliye talebini karşılıyor. Onları lüks markaların ürünlerinden seçiyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına taşıma gerçekleştiriyoruz. Büyük kentler arasında İstanbul villa nakliyat arz talebinde başı çekiyor.

Taşıma Öncesi Eksper Hizmeti

Nakliyeyi operasyonlar bütünü olarak görüyor ve ona göre faaliyet yürütüyoruz. Taşıma öncesinden eksper hizmeti sağlıyoruz. Görevli uzman villa nakliyesi için gerekli olacak koli ve ambalaj sayısını belirleyip bize bildiriyor. Hazırlıklarımızı yaptıktan sonra villa eşyası nakliyesi için erkenden evinize geliyoruz. İlk olarak büyük mobilyalarınızı söküyoruz. Onları kırılıp çizilmelerini engelleyen naylonlara iki kat halinde sarıyoruz. Elektronik cihazlarını kontrollü bir şekilde söküp sarıyoruz. Ardından villa taşımacılığı İstanbul ufak boy eşyalarınızın kağıtlara sarılıp kolilere yerleştirilmesiyle devam ediyor. Hepsini araçlara doldurduktan sonra yola çıkıyoruz.

Sigortalı Villa Taşıma

Yeni adresinize vardıktan sonra bu defa mülkünüzü boşaltmaya başlıyoruz. Onları dikkatli bir şekilde yeni konutunuza taşıyoruz. Çok dikkatli olsak da her türlü kaza riskine karşı sigortalı villa taşıma gerçekleştiriyoruz. Doğabilecek zararları firmamız üstleniyor. Demonte etmiş olduğumuz mobilya ve elektronik cihazlar, usta ekibimiz tarafından montajlanıyor. İstanbul villa taşımacılığı için kolilere koyduğumuz bardak, porselen, biblo gibi ufak tipli eşyalarınızı çıkarıp yerleştiriyoruz. Siz elinizi bile sürmeden onları tek tek raflara ve dolaplara diziyoruz.

İzmir Villa Taşıma

Hizmet verdiğimiz illerde İstanbul’dan sonra İzmir villa nakliyatı başı çekiyor. Deniz kıyısında olan bu kentte çok fazla tatil beldesi olduğu için yazlık olarak kullanılan konutların taşınması için firmamıza başvuruyorlar. İzmir villa taşıma faaliyetimizi tam donanımlı ekipmanlarla gerçekleştiriyoruz. Son yıllarda tüketiciler farklı beklentilerle taşıma hizmeti bekliyor. Onların talepleri doğrultusunda asansörlü villa taşıma yapıyoruz. Çok rağbet gören bu cihazlar sayesinde insan gücüne duyulan ihtiyaç azalıyor ve nakliye kısa sürüyor. Vatandaşlarsa asansörlü nakliye gerçekleştirmeyen firmalarla anlaşmayı tercih etmiyor.

Villa Taşıma Fiyatları

Tüm eşyalarınızı eksiksiz bir şekilde taşıyoruz ve sizi memnun ederek ayrılıyoruz. Her işin olduğu gibi nakliyenin de belli bir ederi oluyor. Villa nakliyat fiyatları eşyaların sayısına, ağırlığına ve taşımanın yapılacağı hedefin mesafesine göre belirleniyor. Taşımanın gerçekleştirileceği sezon da fiyatları etkiliyor. Kış aylarında yüksek oranda indirim yapılıyor. Villa taşıma fiyatları eşyaların fazlalığından ötürü konut nakliyesine göre daha maliyetli oluyor. Tuzcuoğlu Nakliye olarak villa nakliye fiyatları için özel indirimler sunuyoruz. Siz de bu avantajlardan faydalanmak istiyorsanız iletişim sayfamızdan bize ulaşmanızı öneriyoruz.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Tuzcuoğlu Nakliyat
  Tuzcuoğlu Nakliyat
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?