tr

Kurumsal Nakliyat

Kurumsal Nakliyat

Kurumsal nakliyat söz konusu olduğunda,Tuzcuoğlu nakliye olarak müşterilerimize sunduğumuz muhteşem hizmetler süper çözümler ile Türkiye’nin sayılı en iyi nakliyat firmaları arasında yerimizi almış olmaktayız.

Siz değerli müşterilerimizin isteklerini her geçen gün daha kaliteli bir şekilde takdirlerinizi kazanarak deneyimli personelimiz ile yapmaktan gurur duyuyoruz. Tabiki yıllar içinde bu sektörde edindiğimiz deneyimler sonucu,en üst mevkideki idari kadromuzdan tutunda modern araç filomuzun durumu kaliteli hijyenik ve çok çeşitli ambalaj malzemelerimiz ile kurumsal yapımızı her daim yenileyerek çok uzun yıllar lider firma olarak kalmak hedefimizdir.


Tuzcuoğlu Kurumsal Evden Eve Nakliyat firmamız sahip olduğu yetki belgelerine dayanarak tescilli marka değerini hep üst seviyelere taşıyarak şehir içi şehirler arası,ev,ofis,villa ve değerli eşya taşımalarında siz değerli
müşterilerimize güvenli bir ortam sunmanın memnuniyetini yaşamaktadır.

Kurumsal Ev Taşıma

Siz sayın müşterilerimize sunduğumuz profesyonel kurumsal ev taşıma hizmetimizin en önemli unsuru karşılıklı güvendir. Eşyalarınızı teslim ettiğiniz profesyonel firmanın bu işlerde deneyimli personel ve alt yapı donanımı ile gerçekleştirdiği her türlü nakliyenin bitimine kadar kurumsal bir yaklaşımı ve itimat edilen firma olması gerekmektedir.


Tuzcuoğlu Ev Taşıma hizmetini sunarken en önemli adım firma yetkilimiz olan ekspertiz personelimiz ile başlangıç yapmaktır,müşterilerimiz ile beraber taşınacak ev eşyalarını incelemek,gerekli teknik bilgileri sunmak,fikir alışverişinde bulunmak,araç sayısı ve büyüklük tespitini yapmakla beraber gerekse hizmeti verecek personel sayısını belirlemek en önemlisi de nakliye bütçesini ortaya çıkarmak sağlıklı bir taşınmanın ilk şartlarını belirlemektir.

Kurumsal Nakliyat Ve Taşımacılık Hizmetleri

Tuzcuoğlu kurumsal taşımacılık hizmetlerinde geçmişimizden aldığımız tecrübe ile tüm Türkiye çapında özellikle Şehir içi ve Şehirler arası ev eşyası nakliye faaliyetlerimizi Ulaştırma Bakanlığının vermiş olduğu yetkiler Marka Tescil ve Patent Kurumunun onay belgeleri eşliğinde kurumsal kimliğimiz ile hizmetlerimizi müşterilerimizle güven çerçevesi içinde sürdürmekteyiz.

Firmamızın vermiş olduğu Kurumsal eşya taşıma hizmetlerinin içeriğinde komple kurumsal nakliyat haricinde parsiyel /parça taşıma denilen hizmette mevcuttur.Özellikle devlet kurum personel tayinleri,sezon itibarı ile yazlık
sehirlere gidiş ve dönüşler veöğrencilerin okul sezonu başlamasıyla çok talep edilen bir nakliye seçeneğidir.Böyle taşınmalarda haftalık programlar ve birkaç eşya birleştirilerek sevk edildiği için maliyet daha cazip olmaktadır.
Saygıdeğer müşterilerimiz böyle eşya taşıma talepleriniz içinde müşteri temsilcimiz ile 7/24 kurumsal irtibat numaralarımız ile iletişime geçebilir detaylı bilgi alabilirler.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Tuzcuoğlu Nakliyat
  Tuzcuoğlu Nakliyat
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?