tr

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat son derece profesyonellik gerektiren bir uygulamadır. Bu alanda hizmetin pek çok detayı bulunmakta, özellikle de sigortalı evden eve nakliyat göz ardı edilmemelidir. Sigortalı evden eve nakliyatyapılırken bütün firmalar sorunsuz ve kusursuz bir nakliye hizmeti vaat etse de hayat daima sürprizlerle doludur. Kimi zaman çevresel etmenler, doğa olayları ya da trafikteki diğer araçlar gibi sizin dışınızda gelişen olaylar olabilir.

Eğer evden eve taşıma hizmeti almadan önce nakliyat sigortası yaptırırsanız eşyalarınızda taşınma esnasında oluşabilecek zararların en azından maddi değeri karşılanır. Sigortalı evden eve nakliyat ile birlikte nakliye sürecinin en başından en sonuna kadar eşyalarınızın darbe alması, çizilmesi, kırılması, ezilmesi, kullanılmaz hale gelmesi gibi her durum anlaşmalı sigorta acentemiz tarafından sigorta altına alınır.

Tuzcuoğlu Nakliyat olarak her zaman kalitenin, güvenin ve uygun fiyatın değişmeyen adresi konumunda yer alıyoruz. Yüz yılı aşkın süredir devam ettiğimiz çalışmalarda daima sigortalı evden eve nakliye hizmeti veriyor, bütün taşımalarımızı sigortalı yapıyoruz. Bizler her zaman hayatın sürprizlerle dolu olduğuna inanıyor, her türlü önlememizi alsak da nakliyat sigortası yapmaktan geri durmuyoruz. Bunun için yan apartmana ya da Türkiye’nin bir ucundan diğerine taşınmanız hiç fark etmez. Poliçemizi düzenliyor, risklere karşı bütün çekincelerinizi ve isteklerinizi güvence altına alıyoruz.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Firması Seçiminde Püf Noktalar

Sigortalı evden eve nakliyat aslında nakliye sektörünün tamamında olması gereken bir detaydır. Fakat kendini riske atmamak ve sorumluluktan kurtulmak için bazı firmalar sigortadan kaçınmakta, bazıları da sigorta poliçesinin kapsamını çok sınırlı tutarak adeta sadece göstermelik olarak yapmaktadır. Bütün bunlar aslında nakliyat firmasının kalitesiyle ve güvenilirliğiyle alakalı olup firmamız gibi profesyonel bir iş ortağı seçerseniz bütün beklentileriniz fazlasıyla karşılanacaktır. Bu açıdan sigortalı evden eve nakliyat firması seçerken şu hususlara dikkat etmek faydalı olacaktır:

 • Kurumsallık: Kurumsallık beraberinde kaliteyi, kalite noktasında belli standartları yakalamış olmayı getirecektir. Bu açıdan her zaman muhatap bulabileceğiniz, işinin arkasında duran bir firma ile çalışmanız faydalı olacaktır. Firmanın iş yeri adresinin, web sitesinin, iletişim bilgilerinin olmasına dikkat edebilirsiniz.
 • Yenilikçilik: Evden eve nakliyat alanında pek çok firma henüz teknolojik dönüşümünü gerçekleştirememiş ya da tamamlayamamıştır. Oysa teknoloji her alanda olduğu gibi evden eve nakliyatta da hem taşınma süreçlerinin hızlanmasına yardımcı olmakta hem de eşyalarınızın zarar görme riskini minimuma indirmektedir. Bu açıdan özellikle asansörlü taşıma yapan firmaları tercih etmekte fayda vardır.
 • Müşteri deneyimleri: Evden eve nakliyat tecrübe gerektiren bir alandır. Bu nedenle deneyimli firmaları tercih etmek daha sağlıklı olabilir. Daha önceki uygulamalarında müşteri memnuniyetini sağlamış firmaların sonraki uygulamalarında da başarılı işler ortaya çıkarmaları daha olasıdır. Bu nedenle etrafınızda yakın zamanda ev taşımış kişilerden fikir alabilir ya da internette firmanın adıyla bir arama yaparak en azından şikâyetle olmadığını görebilirsiniz. Firmamız bugüne kadar yüzde 100 müşteri memnuniyetini sağlamıştır.
 • Fiyatlar: Evden eve nakliyatta çok farklı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Fakat ortalamanın üzerindeki ve altındaki fiyatlara şüpheyle yaklaşmak daha iyi olacaktır. Evleriniz arası mesafeye, eşya miktarınıza, sigorta detaylarına, vs. göre fiyat belirlenmekte, firmamız bu açıdan en ideal fiyat teklifleri sunmaktadır.
 • Poliçe detayları: sigortalı evden eve taşıma hizmeti veren firmaların hepsinin poliçe kapsamı aynı değildir. Bazılarında sadece kamyon klozu sigorta kapsamında tutulurken bazılarında kamyon klozu, yükleme, aktarma, boşaltma aşamaları, bazılarındaysa bütün bunlara ek araç ile birlikte yükün tamamen çalınması da sigortalıdır. Firmamız daima en geniş kapsamlı sigorta poliçesini tavsiye etse de müşterilerimizin tercihlerine de saygı duyulmaktadır.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat İşlemi Nasıl Yapılır?

Sigortalı evden eve nakliyat işlemlerinde nakliyat sigortası yapılır. Nakliyat sigortasını herhangi bir yükün taşınması sırasında maruz kalacağı bütün riskli durumlarda kayıpların, hasarların güvence altına alınması olarak tarif edebiliriz. Eğer taşınırken eşyalarınızın kırılması, düşmesi ya da başka bir olumsuzluğa maruz kalmasına karşı sigortalı evden eve nakliyat desteği alabilirsiniz.

Tuzcuoğlu Nakliyat olarak sigortalı evden eve taşımacılık işlemlerimizi tamamen profesyonelce yürütüyor, şu aşamalarla hizmet veriyoruz:

 • Çağrı merkezimize ulaştığınızda taşınma zamanınız, nerden nereye taşınacağınız, eşyalarınızın miktarı ve hacmi gibi bilgiler talep edilir. Genel hatlarıyla bilgilendirme yapılarak ücretsiz eksper görevlendirebileceğimiz belirtilir.
 • Ekspertiz istemeniz halinde belirtilen saatte ekspertizimiz adresinize gelerek incelemede bulunur. Eşyalarınızın miktarını, hacimlerini inceleyerek net fiyat teklifi oluşturur. Kabul etmeniz halinde hangi aracımızın tahsis edileceği ve kaç kişinin görevlendirilmesi gerektiğini tespit eder.
 • Taşıma sözleşmesi yapılır ve taşınma günü için sözleşilir.
 • Taşımanın yapılacağı gün ekiplerimiz adresinize gelerek eşyalarınızı ambalajlamaya başlarlar ve demonte hale getirilmesi gereken eşyalarınızı hazır ederler.
 • Ambalajlama bittikten sonra yüklemeye başlanılır ve asansörlerimiz ile yükleriniz aracımıza yüklenir.
 • Yükleme bittikten sonra araçlarımız yeni evinize doğru hareket eder.
 • Yeni evinize varıldığında yine asansör kurularak eşyalarınız yeni evinize çıkarılır.
 • Eşyalarınız yeni evinize yerleştirilir ve montajlaması yapılarak evden eve nakliyat süreci sonlandırılır.

Firmamız taşıma sözleşmesiyle birlikte nakliye sigortası poliçesini de hazırlar ve poliçe detayları hakkında tarafınıza bilgilendirme yapılır. Detayları sizler de okuduktan sonra imzalar atılır. Böylece ambalajlamadan son teslimata kadar bütün nakliye süreci güvence altına alınmış olur.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Hizmetimizle Karşınızdayız!

Tuzcuoğlu Nakliyat olarak ilk günden bu yana özveriyle çalışıyoruz. Geniş araç filomuz arasından yüklerinizin miktarına ve cinsine göre en uygununu tahsis ediyoruz. Araçlarımızın kontrolünü deneyimli, eğitimli ve profesyonel personellerimize veriyoruz. Bütün taşımalarımızda eşyalarınızı en başından en sonuna kadar sigortalı evden eve nakliyat kapsamında güvence altına alıyoruz. Böylece içinizin rahat olmasını, hiçbir huzursuzluk yaşamamanızı sağlıyoruz.

Sigortalı Evden Eve Nakliye Fiyatları

Sigortalı evden eve nakliyat fiyatları çeşitli etkenlere göre değişiklik gösterir. Bu kapsamda nakliyat sigortalarının fiyatlarındaki belirleyicilerden ilki yükün cinsi, ambalajı, taşıma biçimi olmaktadır. Ev eşyaları genel itibariyle benzerlik gösterse de kimi müşterilerimizin özel eşyaları olabilmekte, bunlar da sigorta fiyatlarında farklılık doğurabilmektedir.

Sefer sigortalı nakliyat fiyatları üzerindeki bir diğer etkenlerdendir. Yol durumu, seferin uzunluğu, güzergâh gibi değişkenler az da olsa fiyatları değiştirebilmektedir. Taşıma aracı bir diğer etkendir. Araç eşyalarının cinsine ve miktarına göre seçildiği için taşıma aracı fiyatlarda dikkate alınmaktadır. Son olarak da teminatın kapsamı nakliyat sigortası fiyatlarını etkilemektedir.

Bazı evden eve nakliyat uygulamalarında sadece aracın yanması, çarpışması, devrilmesi, yol çökmesi, sel, çığ, heyelan, yıldırım gibi nedenlerle meydana gelen hasar, ziya ve masraflar karşılanmaktadır. Bazılarında bütün bunlara ek eşyaların yüklenmesi, taşınması, boşaltılması durumlarında meydana gelen ani kazalar ve olaylar gibi her türlü hasar teminat altına alınabilmektedir. Bazılarındaysa bütün bunlara ilaveten hırsızlık teminat altına alınmakta, aracın yükle birlikte çalınması gibi durumlar da teminat kapsamına dahil edilebilmektedir. Teminat kapsamı arttıkça da sigortalı evden eve nakliyat fiyatlarında artış olmaktadır. Firmamız müşteri odaklı yaklaşımına her kademede devam etmekte, eşyalarınızı her zaman güvende tutmaya özen gösterirken en uygun fiyatlı nakliyat sigortaları ile de yanınızda olmaktadır.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Tuzcuoğlu Nakliyat
  Tuzcuoğlu Nakliyat
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?