tr

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Günlük yaşamın değişen koşulları neticesinde tüketicilerin yaşam şartları da değişebiliyor. Onların ev hayatlarıyla ilgili çeşitli ihtiyaçlar oluşuyor. Taşınma kadar eşya depolama gibi zorunluluklar da doğabiliyor. Büyük kentlerde
bununla ilgili arz talep yoğunluğu fazla görülüyor. İstanbul eşya depolama ihtiyacı bakımından başı çekiyor. Ardından İzmir, Ankara, Bursa, Adana, İzmit gibi büyük ve sanayinin yoğun olduğu kentler geliyor. Sektörde irili ufaklı çok sayıda evden eve nakliyat firması depolama faaliyeti yürütüyor.

Ev Eşyası Depolama

Kiralık depo arayışında olanlar çok çeşitli olduğu için onları sınıflandırmak mümkün oluyor. Genellikle ev eşyası depolama hizmeti için başvuruda bulunuyorlar. Önemli bir kısmı, ekonomik sebeplerden ötürü oturdukları
konutu boşaltıp mülklerini bir depoda tutmayı istiyor. Bazı tüketiciler; yurt dışına çıkma, farklı bir kentte iş bulma, eğitim, çeyiz biriktirme gibi gerekçelerle ev eşyası depolama şirketlerine ulaşıyor.

Tuzcuoğlu Eşya Depolama Firması

Şirketlerin seneler içinde kazandıkları deneyim, onlara artı puanlar kazandırıyor ve sektörde daha da büyüyorlar. Tuzcuoğlu Eşya Depolama firması da bu tarz işletmeler arasında yer alıyor. Mükemmel eşya depolama hizmet anlayışıyla tüketicilerini memnun ediyor. Hava koşullarından etkilenmeyen özel bir atmosferin yaratıldığı depolarda mülkünüz hiçbir şekilde yıpranmıyor.

Eşya Depolama Firma Seçimi Nasıl Olmalıdır?

İlk kez depo kiralayacak olan tüketiciler şirket tercihinde genelde nasıl kriterler belirleyeceğini kestiremiyor. Eşya depolama firma seçimi nasıl olmalıdır diye merak eden vatandaşların beklentilerini göz önüne bulundurarak tercih yapması gerekiyor. Bu şirketlerin binalarında klimalar bulunuyor. Güvenlik için kameralar kullanılıyor ve günün 24 saati cihazlar çalışıyor.

Ayrıca depoların özel güvenlik ekipleri de devriye geziyor ve kamera görüntülerini izliyorlar. Binaları depremlere dayanıklı olup birçok doğal afete ve insan eliyle oluşan zararlara karşı sigortalanıyor. Düzenli olarak temizlik ve haşerelere karşı ilaçlamalarının da yapıldığı biliniyor.

En Yakın Eşya Depolama Firması

Lokasyon olarak yakın olan firmalarla çalışmak tüketicilere daha rahat geliyor. Dijital dünya bu anlamda yol gösterici oluyor. En yakın eşya depolama firması neredeyse internetten yerini kolayca buluyorlar. Firma konumunun size yakın olması nakliyeyi kolaylaştırıyor. Bu depoları eşyalarınız için aylık, birkaç aylık veya senelik kiralayabiliyorsunuz. Dilerseniz oda kiralamaksızın sadece bir miktar eşyanızı kolilerde saklatabiliyorsunuz. İyi bir depolama şirketi mülkünüzü teslim aldığı şekilde veriyor.

Eşya Depolama İşlemi Nasıl Gerçekleşir?

 • İlk olarak depolama şirketleri mülkünüzü inceliyor.
 • Eşyalarınız boyutuna ve niteliğine göre ambalajlanıyor.
 • Koliye sığacak küçük eşyaları varsa onlar dolduruluyor.
 • Ambalajlanan mülkünüz özel depolara yerleştiriliyor.
 • İstediğiniz zaman zarfı boyunca depolara kilitleniyor.
 • 7/24 kameralar eşliğinde binalar gözetleniyor ve eşyalar korunuyor.
 • Düzenli olarak depoların bakımı ve haşere ilaçlaması yapılıyor.

Eşya Depolama Hizmetlerimiz

Çok yönlü faaliyet yürüten bir şirket olarak eşya depolama hizmetimizi de geniş bir perspektifte yürütüyoruz. Her türlü ve farklı sayıdaki mülkünüzü teslim alarak ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir şekilde karşılamaya gayret ediyoruz. Gerek vatandaşlara gerekse tüzel kişiliklere hizmet veriyoruz.

Ofis Depolama

Ev eşyalarınızın yanı sıra ofis eşyalarınızı da depoluyoruz. Şirketler bazen artan evrak ve fatura yükünü ofise sığdıramayabiliyor. Bu belgeleri güncel olarak kullanmadıkları halde arşivleme zorunluluğu doğuyor. Evraklar kaybolduğu veya zarar gördüğü takdirde yasal sorumluluk altına giriyorlar. Resmi olarak 10 sene saklanmaları gerekiyor. Dolayısıyla ofis depolama başvurularını da alıyoruz.

İstanbul Eşya Depolama

Tuzcuoğlu olarak en fazla talebi ev eşyalarıyla ilgili alıyoruz. Tüketiciler çeşitli sebeplerden ötürü evlerinde barındıramayacağı mülklerini kiralık depolara verme gereksinimi duyabiliyor. Çok sayıda istanbul eşya depolama amacına yönelik büyük binalarımızda hizmet sağlıyoruz.

Öğrenci Eşyası Depolama

Zaman zaman eğitimini donduran, memlekete tatile giden veya dairesini boşaltmak zorunda kalan öğrenciler de firmamıza başvuruyor. Öğrenci eşyası depolama için genellikle sınırlı sayıda eşyalarını teslim edebiliyorlar. Farklı
genişlikteki depolarımıza tüm mülklerini veya parça eşyalarını dolduruyoruz.

Sigortalı Eşya Depolama

Emanet gibi bir özelliği olan depolamada müşteriler haklı olarak kendilerine bir garanti sunulmasını bekliyor. Sözleşme imzalamak veya sigortalı eşya depolama yaptırmak istiyorlar. Biz de onların bu talebini profesyonelce
karşılıyoruz. Kiralama süresince mülklerini sigortalayarak onlara güven veriyoruz. Böylelikle içleri rahat ederek eşyalarını işletmemize emanet ediyorlar.

Kurumsal Eşya Depolama

Nakliye ve depolama sektöründe kurumsallıkla verilen hizmet kalitesi doğru orantılı ilerliyor. Merdiven altı işletmelerde ne yazık ki böyle bir şeyden söz edemiyoruz. Eşyalarınıza gereken özeni göstermedikleri için mülkünüz hasar görüyor veya kayboluyor. Tuzcuoğlu Nakliyat gibi kurumsal eşya depolama hizmeti veren şirketlerle çalıştığınız takdirde mağdur olmuyorsunuz. İşimizi tüm süreciyle temiz ve kurumsal bir anlayışla yürütüyoruz.

Eşya Depolama Fiyatları

Mülkünü bir depoda saklamak için başvuran tüketiciler genelde ekonomik sıkıntılardan ötürü evini boşaltıyor. Dolayısıyla eşya depolama fiyatları en makul olan şirketleri tercih ediyorlar. Tuzcuoğlu Nakliyat olarak empati
geliştirerek fiyat planlaması yapıyor, her bütçeye uygun rakamlar sunuyoruz. Kaliteli hizmetimize karşın belli dönemler yüksek indirimler uyguluyoruz.

Eşya Depolama Fiyatları Hesaplama

Yapılan her iş; yarattığı emek, aldığı süre ve iş yüküne göre hesaplanıyor. Eşya depolama fiyatları hesaplama ise mülkünüzün hacmine göre belirleniyor. Depolarımız büyük, orta ve küçük odalardan oluşuyor. Eşyalarınızın kapladığı alan ve sayısı ölçüyü büyütüyor. Mülkünüzün hacmini, miktarını belirtiyorsunuz, size en uygun depoyu sunuyoruz ve fiyatını belirliyoruz.

Eşya Depolama Ücretleri

Potansiyel müşteriler firmalardan depolama hizmeti almak istediklerinde ilk olarak ücretleri soruyorlar. Geçici bir süre boyunca saklanacak eşyalar için fazla para ödemek istemiyorlar. Dolayısıyla şirketler arasında fiyatlara ilişkin rekabet yüksek oluyor. Eşya depolama ücretleri mülkünüzün hacmi ve sayısının yanı sıra süresine göre de belirleniyor. Aylık veya yıllık olarak depoları kiralayabiliyorsunuz.

Sıkça Sorulan Sorular

Eşya Depolama Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Nakliye firmaları depolarının genişliği ve koşullarıyla orantılı olarak satış pazarlama yürütüyor. Öncelikle mülkünüzün sayısı, hacmi hesaplanıyor. Daha sonra depoları kiralama sürenize göre bir fiyat belirleniyor.

Depolamada Ne Tür Ambalajlama Malzemesi Kullanılır?

Eşyalarınızın yıpranmadan veya hasar görmeden saklanması önemlidir depolamada. Sıradan ve ince tabakalı ambalajlar eşyaları dış etkenlere ve darbelere karşı koruyamaz. Bu sebeple yırtılmalarını, çizilmelerini ve kırılmalarını engelleyen patpatlı ambalajlara sarılıyor.

Eşya Depolama Hizmeti Sigortalı Mıdır?

Firmalar kiralık depo hizmeti verdiğinde, bir anlamda başkasının mülkünü emaneten saklıyorlar. Dolayısıyla yapılması gereken eşyaları sigortalamaktır ancak amatör şirketler bu hizmeti sağlamıyor. İşini düzgün yapan, deneyimli ve kurumsal depolama firmaları eşyaları sigortalıyor.

Eşya Depolama Sigortası Hangi Zararları Karşılıyor?

Depolama için yapılan sigortalar geniş kapsamlı hazırlanıyor. Yangın, hırsızlık, deprem, sel, yıpranma, hasar görme, hava koşullarından etkilenme gibi riskler karşısında mülkünüz sigorta kapsamına alınıyor.

Depolama Firması Corona Virüs Tedbirleri Alıyor Mu?

Covid-19 tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de ciddi kayıplar oluşturdu. Dolayısıyla pandeminin başından beri corona virüs tedbirlerine dikkat ediyoruz. Personelimiz maske, eldiven kullanıyor ve mesafeli bir şekilde çalışıyor.

Depolamada Eşyalarımı Kim Paketleyecek?

Müşterilerine verdiği değerle Tuzcuoğlu Nakliyat; işlerini eksiksiz yürütüyor. Depolamada eşyalarınızı nakliye personeli paketliyor. Mülkünüzün her tarafı kapanacak şekilde özel ambalajlarla onları sarıyor, sonra üzerlerini örtüp depolara koyuyorlar.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Tuzcuoğlu Nakliyat
  Tuzcuoğlu Nakliyat
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?