tr

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Tuzcuoğlu Nakliyat olarak faaliyetlerimizden birini de parça eşya taşıma oluşturuyor. Bu hizmeti de diğerleri gibi başarıyla yürütüyoruz. Tüketiciler kendilerine özgü sebeplerden ötürü eşyalarının sadece bir kısmını nakletmek
isteyebiliyor. Mesela düğün öncesi evini yavaş yavaş döşeyen çiftler, eşyaları aldıkça yerleştirmeyi tercih ediyor ve bize başvuruyor. Bazen de öğrenciler kendilerine bağışlanan ikinci el eşyaları taşıtma ihtiyacı duyuyor. Kimi
tüketicilerse tanıdıklardan satın aldıkları mülkleri nakletmek istiyor. Bunların dışında bozulan elektronik ürünlerinin veya eskiyen mobilyalarının yerine yenisini alınca eşya taşıma şirketlerinin kapısını çalıyorlar.

İstanbul Parça Eşya Taşıma

Büyük ve nüfus yoğunluğu fazla olan kentlerde parça eşya nakliyatı daha fazla görülüyor. Özellikle İstanbul’da arz-talep yoğunluğu yaşanıyor. İrili ufaklı pek çok evden eve nakliyat firması bu faaliyeti yürütüyor. Öte yandan tamamının profesyonel hizmet sunduğunu söylemek güçleşiyor. İşini özenle yaptığını iddia eden birçok amatör firma, hayal kırıklığı yaratıyor. İnternet siteleri ve sosyal medya kanallarında kendilerine övgüler dizerken icraata gelince tüketicileri mağdur ediyorlar. Kimileri ise nakliye öncesi verdikleri sözleri taşınma esnasında yerine getirmiyor. İstanbul parça eşya taşıma sırasında mülkünüzü koruyarak nakletmedikleri gibi zararınızı da tazmin etmiyorlar.

Kaliteli Hizmet Referans Kazandırır

Mesleğin hakkını vererek çalışmayan nakliyeciler her anlamda özensiz iş yapıyor. Personellerini denetlemedikleri için ciddiyetsiz ve vurdumduymaz tavırlar sergileniyor taşınma esnasında. İstihdam ettikleri kişilerin sicili kötü
çıkabiliyor. Bu niteliksiz hizmet bir süre sonra onlara müşteri kaybettiriyor ve zaman içinde yok olup gidiyorlar. Hâlbuki parça eşya taşımacılığı, işini titizce yapan şirketlere yeni kapılar açıyor. Verilen hizmetten memnun kalan bir tüketici, düzenli olarak aynı firmayı tercih ediyor ve yakın çevresine de bu şirketi öneriyor. Zaman içinde marka kimlikleri ve kazançları büyüyor.

Parça Eşya Taşıma Firmaları

Yukarıda saydığımız türden mağduriyetler yaşamamak için nakliye hizmeti alacağınız firmayı iyi seçmeniz gerekiyor. Tek parça eşya taşıma için internetten firma arayacaksanız hakkındaki yorumları iyice okumanızı öneriyoruz. Fazlasıyla şikayet alan ve çok sayıda olumsuz yorum yapılan şirketleri seçmenizi tavsiye etmiyoruz. En azından referansları iyi olan ve memnuniyet yaratmış şirketlere yönelmeniz daha mantıklı oluyor. Parça eşya taşıma firmaları arasında Tuzcuoğlu Nakliyat olarak ön sıralarda geliyoruz. Müşterilerimize verdiğimiz değerle sektörde dikkat çıkıyoruz. Meslek etiği doğrultusunda faaliyet yürütüyoruz.

Asansörlü Parça Eşya Taşıma

Tüketiciler için evden eve taşıma yaparken onların eşya miktarı ne olursa olsun herkese aynı ilgiyi gösteriyoruz. Nakliye öncesi eşyalarınızın boyutuna ve özelliğine göre ambalaj ve koliler hazırlıyoruz. Mülkünüzün hacmine göre
araçlar belirledikten sonra nakliyesi için kapınızı çalıyoruz. Parça eşya nakliyat açısından daha az zahmetli oluyor. Televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi araçları özel ambalajlara sarıp hasarsız taşıyoruz. Yağmurlu havalarda ıslanmalarını önleyecek önlemler alıyoruz. Orta ve üst katlarda oturuyorsanız asansörlü parça eşya taşıma yapıyoruz.

Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

Nakliyatlar bazen şehir içiyle sınırlı kalmıyor. Tüketiciler diğer illere giderken yanında bir miktar eşya götürebiliyor. Şehirler arası parça eşya taşıma için bize başvurduklarında aynı hizmeti sunuyoruz. Eğer araçlarımız başka bir ilden yola çıkmışsa mevcut ilden mülkünüzü alarak yola devam ediyor. Adrese vardıktan sonra sizden teslim aldığımız şekilde eşyalarınızı taşımaya başlıyoruz. Tuzcuoğlu Nakliye güvencesiyle işinin ehli ekibimiz eşyalarınızı ambalajlarından özenle çıkarıp yerleştiriyor. Son olarak el sıkışarak parsiyel eşya taşıma faaliyetimizi tamamlıyoruz.

Ofis Parça Eşya Taşıma

Her daim işimizi büyük bir gayretle yürütürken çok yönlü çalışıyoruz. Şehirlerarası parça eşya taşıma dışında şirketlere de bu tarz hizmetler sunuyoruz. Onların da bireysel tüketiciler gibi sınırlı sayıda mülkünün nakledilmesi gerekebiliyor. Ofislerine tv, bilgisayar, koltuk, masa gibi demirbaşları satın alma ihtiyacı doğabiliyor veya mevcut şirketlerindeki bir eşyayı başka şubeye gönderiyorlar. Ofis parça eşya taşıma konusunda onların taleplerini karşılıyoruz. Bazen de arşivdeki evrakları nakletmemizi isteyebiliyorlar. Bu resmi belgeleri de özel kutularda güvenli bir şekilde taşıyoruz.

Sigortalı Parça Eşya Taşıma

Müşterilerimiz için sunduğumuz nitelikli hizmet sayesinde yeni referanslar kazanıyoruz. Bizimle çalışan işletmeler düzenli olarak nakliye için başvuruyor. Parça eşya taşımacılığı deyince akla ilk gelen firmalar arasında yer alıyoruz. Yeni teknoloji ürünlerini bünyemize katarak çalışıyoruz. Mülkünüzü her ne kadar hasarsız taşısak da evhamlarınızı ortadan kaldırmak için sigortalı parça eşya taşıma gerçekleştiriyoruz. Güven kazanmanın para kazanmaktan daha önemli bir değer olduğunu biliyoruz. Kaliteli markalardan seçtiğimiz araçlarımıza düzenli bakım yaparak yolculuk risklerini azaltıyoruz.

Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Eşyasının sınırlı bir kısmını nakletmek isteyen tüketiciler çok fazla harcama yapmak istemiyor. Eğer mali değeri düşük ancak ağırlığı ve hacmi fazla olan ikinci el bir eşyayı ucuza taşıtmak istiyorlar. Parça eşya taşıma fiyatları için en makul rakamları isteyen firmalara yöneliyorlar. Astarı yüzünden pahalı olmasın anlayışı mantıklı bir akıl yürütme oluyor. Öte yandan en ucuz şirketleri seçtiğinizde eşyanız zarar görebiliyor. Üstelik bu tarz firmalar sigortalı parça eşya taşımacılığı sunmuyor. Az sayıda eşyanın nakledilmesine güvence sunmaya yanaşmıyorlar. Dolayısıyla orta yolu bularak kaliteli ve uygun fiyatlı şirketlere yönelmeniz gerekiyor.

Parça Eşya Taşıma Ücretleri

Kurulduğumuz günden beri yüzde 100 müşteri menfaati gözeten bir işletme olarak takdir ediliyoruz. Ekmeğimizi kazandığımız insanlara karşı sorumluluk duyuyoruz. Onlara kaliteli hizmet sağlarken parça eşya taşıma ücretleri konusunda da memnuniyet yaratmayı hedefliyoruz. Piyasanın üstüne çıkmayan rakamlar sunuyoruz. Yılın belli dönemleri büyük oranda indirime giriyoruz. Parça eşya taşıma fiyatları eşyanın ağırlığına sayısına ve taşınacak hedefin kilometresine göre belirleniyor. Bizden daha önce hizmet almış tüketicilere özel fiyatlar sunuyoruz. Siz de Tuzcuoğlu Nakliyat güvencesini deneyimlemek istiyorsanız iletişim sayfamızdan bize ulaşabiliyorsunuz. Sizler için 7/24 çalışıyoruz.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları (2)
  1. Muhammed Salih ahmımıd dedi ki:

   Çok iyi

  2. Abdullah dedi ki:

   Kendilerine çok Teşekkür ederim. İşlerinin haklarını veriyorlar

  Whatsapp
  Tuzcuoğlu Nakliyat
  Tuzcuoğlu Nakliyat
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?