tr

Bağcılar Evden Eve Nakliyat

Bağcılar Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un Avrupa yakasındaki ilçelerinden birisi olan Bağcılar uzun yıllardır sürekli göç almakta, her yıl nüfusu artarak katlanmaktadır. 750 bine yaklaşan nüfusuyla İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden birisidir. Her zaman yoğun bir hareketliliğin olduğu ilçede her gün onlarca kişi ev değiştirmekte, bazıları Bağcılar’dan başka yerlere taşınmakta, bazıları başka yerlerden Bağcılar’a taşınmakta, bazılarıysa Bağcılar içinde ev değişikliği yapmaktadır. Bütün bu durumlarda da Bağcılar evden eve nakliyat firması ihtiyacı olmaktadır.

Tuzcuoğlu Nakliyat olarak on yıllardır bölgemizde profesyonel nakliye hizmetleri veriyoruz. Bu kapsamda Bağcılar’ın her mahallesinden başka yerlere taşımacılık yapıyoruz. Bizi ilk kez tercih eden müşterilerimizin bugüne kadar değişmeyen adresleri konumuna gelmiş bulunuyoruz. Her defa beklentilerin üzerine çıkarak Bağcılar’ın en çok tercih edilen ve en fazla tavsiye edilen evden eve nakliye firması olsak da başarılarımızla yetinmiyor, hep daha iyisini sizlerle buluşturmaya çabalıyoruz.

İyi Bir Bağcılar Evden Eve Nakliyat Firması Seçimi Nasıl Olmalı?

Tuzcuoğlu Nakliyat olarak Bağcılar evden eve nakliyat firması arayışında olanlara her zaman en iyi hizmeti sağlasak da bir evden eve nakliyat firması seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiği konusuna vurgu yapmak istiyoruz. Çünkü nakliye firmasının doğru seçimi başarıyı beraberinde getireceği gibi yanlış nakliye firması tercihi zamanınızdan, paranızdan, eşyalarınızdan kayıp yaşamanıza yol açabilir.

Bağcılar evden eve nakliyat firması seçiminde en temel noktalardan birisi işletmenin teknik personelinin deneyimidir. Çünkü eşyalarınızın paketlemesi, taşınması, indirilmesi, kurulumu gibi bütün süreçler personellerce gerçekleştirilecektir. Deneyimli personeller başarı oranını arttıracaktır.

Evden eve nakliyat firması seçilirken tek kriter fiyatların uygunluğu olmamalıdır. Öncelik kaliteye verilmelidir. Maalesef nakliyat sektörü çok geniştir ve bu alanda kurumsal olmayan, müşteri odaklı çalışmayanlar da mevcuttur. Bunlar her kadar ucuz hizmet sunsa da nakliyat süreçlerinde pek çok mağduriyetin yaşanmasına da neden olmaktadır.

Evden eve nakliyat alanında yenilikçi firmaların başarı oranları daha yüksektir. Özellikle asansörlü taşımacılık artık bir lüks değil, gerekliliktir. Asansör yardımıyla eşyalarınızın taşınması taşınma sürecinizi hızlandıracağı gibi eşyalarınızın zarar görme, kırılma, ezilme gibi risklerinin de en aza inmesine neden olacaktır. Bu nedenle Bağcılar evden eve nakliye firması seçilirken asansörlü taşımacılık yapanların tercih edilmesinde fayda vardır.

Kaliteli evden eve nakliyat firmalarının standartları vardır. Bu nedenle hemen her hizmetlerinde başarılı olmayı amaçlarlar. Ufak bir araştırma yaparak firmanın geçmişte hizmet verdiği müşteri deneyimlerine bakabilirsiniz. Müşterilerin memnuniyet oranlarının nasıl olduğuna göre tercihiniz daha sağlıklı yapabilirsiniz.

Nakliye hizmetlerinde her firma eşyalarınızı güvenle taşıyacağını söylese de hayatın ne getireceğini kestirmek imkansızdır. Bu yüzden sigortalı evden eve nakliye hizmeti almakta büyük fayda vardır. Eşyalarınız sigortalandığı taktirde en azından maddi değer kaybı yaşamamış olursunuz.

Geçmiş taşınmalarında müşterilerimizin en fazla dile getirdiği sorunlardan birisi fiyatlar olmaktadır. Kimi nakliye firmaları telefonda bir nakliye fiyatı verip taşınma gününde eşyaları görerek farklı bir fiyat biçebilmektedir. Bu da büyük mağduriyetlere neden olmaktadır. Oysa uygunu ekspertizin gidip eşyaları yerinde görmesi ve ona göre fiyat sunmasıdır. Bu nedenle ücretsiz ekspertiz hizmeti veren firmaların seçilmesi daha sağlıklıdır.

Bağcılar Evden Eve Nakliyat İşlemleri Nasıl Yapılır?

Bağcılar evden eve nakliyat işlemlerinde başarılı sonuçlar için bütün taşınma sürecinin belli bir sistem dahilinde verilmesi avantajdır. Firmamız ihtiyaca göre esneklik gösterebilse de genel olarak nakliye işlemlerini şöyle yapmaktadır:

  • Müstakbel müşterilerimiz bizimle iletişime geçtiklerinde ev eşyalarının nereden nereye, hangi tarihlerde taşınması gerektiği, ne kadar eşyaları olduğu gibi detaylar istenir. Ardından ekspertiz görevlendirilebileceği belirtilir.
  • Ekspertizlerimiz adrese giderek eşyalarınızı yerinde görür ve hem net fiyat teklifi verir hem de hangi aracın en uygun olacağına karar verir.
  • Fiyat teklifimiz kabul edildiği taktirde randevu oluşturulur.
  • Randevu gününde ve saatinde ekiplerimiz adresinize gelerek eşyalarınızı ambalajlarlar.
  • Ambalajlama işlemlerinin ardından asansörle eşyalarınız aracımıza yüklenir.
  • Yükleme bittikten sonra yeni evinize doğru harekete geçilerek en hızlı şekilde ulaşım sağlanır.
  • Yeni evinize yine asansörle eşyalarınız çıkarılır.
  • Montaj ve yerleştirilmeleri yapılır ve nakliye süreci tamamlanır.

Genel hatlarıyla Bağcılar evden eve nakliyat hizmetimiz bu şekilde olup 25 kata kadar çıkabilen asansörlerimiz bulunmakta, bu sayede Bağcılar’da ulaşamayacağımız daire bulunmamaktadır. Nakliye işlemlerimiz başta sona programlı yapılmakta, ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize göre esnetilebilmekte, süreç sonunda her defasında memnuniyetle ayrılmanıza çalışılmaktadır.

Bağcılar Evden Eve Nakliye Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Bağcılar evden eve nakliyat uygulamalarında fiyat tespiti çeşitli etkenlere göre yapılır. Bu nedenle gerek firmamızdan gerekse başka yerden evden eve nakliye fiyatı alırken söz konusu detayları dikkate almalısınız.

Bağcılar evden eve nakliyat fiyatları konusunda en temel belirleyici mesafedir. Ev eşyalarınız eski evinizden ya da depodan alınacak olabilir. Eşyalarınızın alınacağı yer ile teslim edileceği yer arasındaki mesafe araçlarımızın kat edeceği kilometreyi, nakliye süresini, personel yevmiyesini ve diğer durumları doğrudan etkilemektedir. Bu nedenle mesafe önemli bir ayrıntıdır.

Bağcılar evden eve taşıma fiyatlarında bir diğer etken eşyalarınızın miktarı ve ebatlardır. Ev eşyası taşınırken daha çok 1+1, 2+1, 3+1 gibi ev odası sayısına göre eşya miktarı belirlenir. Eşyaların ebatlarına da bakılır. Üstelik doğru araç tahsisi için de eşya miktarı önemlidir.

Bağcılar evden eve nakliye fiyatlarında bir diğer belirleyici ek hizmetlerdir. Müşterilerimiz tercihlerine göre paketleme, demontaj, montaj, beyaz eşya kurulumu, temizlik gibi desteklerden yararlanabilirler. Ek hizmet sayısına göre de fiyat artışı olmaktadır.

Tuzcuoğlu Nakliyat olarak Bağcılar evden eve nakliyat fiyatlarımızı bütün bu detaylara göre yapıyor, daima piyasa koşullarında en uygun fiyat tekliflerini yapıyoruz. Üstelik ekonomik fiyatları kaliteli ve hızlı nakliye ile birleştiriyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Tuzcuoğlu Nakliyat
Tuzcuoğlu Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?