tr

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

Küçükçekmece İstanbul’un Avrupa yakasında, adını aldığı göl etrafında konumlanmış bir ilçedir. Çok eski bir yerleşim yeri olan bölge aynı zamanda İstanbul’un yaşam kalitesi sıralamalarında üstlerde bulunmakta, çok yoğun olarak tercih edilmektedir. 800 bine yakın nüfusa ev sahipliği yapan ilçe yılın her günü gerek İstanbul’un diğer ilçeleri ile gerekse tüm Türkiye ile göç alışverişi yapmaktadır. Ayrıca her gün pek çok kişi de yine Küçükçekmece sınırları içerisinde ev değiştirmektedir.

Ev değiştirmek yeni bir eve sahip olanlar ya da daha yüksek standartlarda bir eve geçecek olanlar dışında çoğu kez istenmeyen bir durumdur. İnsanların ev değiştirme konusundaki en büyük korkuları ise nakliye süreci olmakta, çoğu kişi eşyalarının taşınma esnasında zarar görmesinden, dolandırılmaktan, kalitesiz nakliye firmalarıyla haşir neşir olmaktan, kısa sürede taşınamamaktan korkmaktadırlar. Oysa Tuzcuoğlu Nakliyat olarak tecrübemizle ve deneyimizle Küçükçekmece evden eve nakliyat firması arayışında olanları bütün bu zahmetlerden kurtarıyor, profesyonel çözümler sunuyoruz.

Geniş araç filomuzun tamamı ev eşyası taşımak için özel düzenlenmiş, bakımları, temizlikleri yapılmıştır. Bu sayede eşyalarınıza göre en uygun aracımız tahsis edilmekte, Küçükçekmece ile dilediğiniz nokta arasında güvenli taşıma hizmeti verilmektedir.

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat Firması Seçerken En Çok Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Her ne kadar firma olarak Küçükçekmece evden eve nakliyat ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunuyor olsak da vatandaşlarımızı bilinçlendirmenin de bir sorumluluk olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle Küçükçekmece evden eve nakliyatfirması seçerken en çok nelere dikkat edilmesi gerektiği hakkında bilgi vermek istiyoruz:

 • Evden eve nakliyat firması seçerken önceliğiniz her zaman kalite olmalıdır. Çoğu kişi tek kriterini ucuzluğa göre ayarlamakta, bu nedenle de hüsran yaşamaktadır. Oysa taşınırken bir televizyonunuzun dahi zarar görmesi çok daha pahalıya mal olacaktır. Bu nedenle kurumsal, tecrübeli, deneyimli bir firma seçmelisiniz.
 • Referans Küçükçekmece evden eve nakliyatfirması tercihinde önemli yol göstericilerden birisi olacaktır. Özellikle internetteki platformlar bu açıdan firmalardan daha önce hizmet almış kişilerin yorumlarını görmenize yardımcıdır. Kısa bir araştırma yaparak en azından kalitesiz firmaları eleyebilirsiniz.
 • Her alanda olduğu gibi evden eve nakliyede de sürekli yeni gelişmeler olmaktadır. Bu nedenle yenilikçi Küçükçekmece evden eve nakliyat firmalarını tercih etmeniz avantajınızadır. Özellikle geleneksel yöntemlerle değil, asansörle taşıma yapan firmaları tercih edebilirsiniz. Böylece hem eşyalarınızın indirilmesi hem de çıkarılması çok daha hızlı yapılabilir. Üstelik olası zarar görme ihtimalleri minimum seviyeye çekilmiş olur.
 • Her evden eve nakliyat firması kusursuz taşıma vaat eder. Fakat hayatın ne sürprizler getireceğini kestirmek imkansızdır. Bu nedenle profesyonel Küçükçekmece evden eve nakliyat firmaları her ihtimale karşı sigortalı taşımacılık yapar. Sigortalı taşıma hizmeti veren firmaları seçerek kaza, yangın gibi durumlarda en azından eşyalarınızın maddi karşılığını alırsınız.

Profesyonel Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat İşlemlerinin Yapılışı

Ev değiştirmek aynı zamanda yeni bir hayata atılmaktır. Bu nedenle her ev değişikliği yeni bir heyecan demektir. Fakat bu heyecanın hüsran yaşatmaması adına Küçükçekmece evden eve nakliyat süreçlerinin profesyonelce planlanması gerekir. Tuzcuoğlu Nakliyat olarak her zaman her işimizin sonunda müşterilerimizin güler yüzle ayrılmalarını amaçlıyoruz. Bu nedenle evden eve nakliyat işlemlerimizi bir plan dahilinde yapıyor ve şu sıralamaya sadık kalmaya çalışıyoruz:

 • İletişim kanallarımızdan firmamızı arayarak Küçükçekmece evden eve nakliye firması ihtiyacınız olduğunu söylersiniz. Personellerimiz ne zaman, nerden nereye, ne kadar eşya ile taşınmak istediğinize dair bilgi talep ederler.
 • Genel hatlarıyla bir bilgilendirme yapıp dilerseniz ücretsiz ekspertiz yönlendirebileceklerini belirtirler. Ekspertizimiz belirtilen saatte adresinizde olur. Gerekli kontrolleri yaparak hem fiyat tespiti yapar hem de nasıl bir araç, kaç kişi görevlendirilmesi gerektiğini belirler.
 • Fiyat teklifimizi kabul etmeniz halinde randevu oluşturulur.
 • Randevu günü ve saatinde personellerimiz, asansörümüz ve araçlarımız eski evinize gelirler.
 • Eğer paketleme, demonte, temizlik gibi hizmetler istemişseniz ürünleriniz yüklemeye hazır edilmek üzere paketlenir.
 • Paketleme işlemlerinin tamamlanmasından sonra eşyalarınız aracımıza yüklenir.
 • Yükleme işleminin tamamlanmasından sonra yeni evinize doğru aracımız ve ekibimiz hareket eder.
 • Yeni evinize varıldığında paketleriniz asansör yardımıyla evinize çıkarılır.
 • Eşyalarınız ambalajlarından çıkarılır ve yerleştirilir. Monte edilmesi gereken mobilyalarınız, beyaz eşyalarınız varsa montajları yapılır. Böylece nakliye süreci tamamlanır.

Profesyonel Küçükçekmece Evden Eve Sigortalı Nakliyat Hizmeti Veren Firmalar

Küçükçekmece evden eve nakliyat alanında profesyonel bir firma ile iş birliği yaptığınız taktirde taşınma sürecinizi son derece pratikleştirebilirsiniz. Çünkü uzman bir firma taşınmanın bütün yükünü omuzlarınızdan alacaktır. Bu noktada firmamız on yıllardır evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Her zaman evden eve nakliyat yaparken alanında yetişmiş, deneyim sahibi, işini severek yapan, özverili ve güler yüzlü bir nakliye ekibiyle çalışıyoruz. Aynı şekilde çağrı merkezimizde ve ekspertiz olarak görev yapan personellerimiz de gerekli yeterliliğe sahiptir. Personellerimiz dinamik yapılarıyla yenilikleri yakından takip etmekte, dünya standartlarında uygulamalara imza atmak adına kendilerini sürekli yenilemektedirler.

Firmamız Küçükçekmece evden eve taşıma çözümlerinde geniş bir araç filosuyla çalışmaktadır. Araçlarımızın tamamı genç, bakımlı, özel dizayn edilmiştir. Bu sayede eşyalarınızın özelliklerine ve miktarına göre en uygun araç tahsisi yapılabilmektedir.

Eşyalarınızın güvenliği ve zamanında taşınması için her türlü önlem alınmakla birlikte sigortalı taşımacılık yapılmaktadır.

Bütçe Dostu Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Firmamız kalitesi ve hızı ile öne çıktığı kadar bütçe dostu Küçükçekmece evden eve nakliyat çözümleriyle de öncüdür. Fiyatlandırmamız eşyalarınızın yükleneceği eviniz veya depo ile yeni eviniz arasındaki mesafeye göre, eşyalarınızın miktarına göre ve ek hizmetlere göre değişmektedir. Mesafe, eşya miktarı arttıkça Küçükçekmece evden eve nakliyat fiyatları da artmaktadır. Her koşulda en ekonomik teklifler sunulmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Tuzcuoğlu Nakliyat
Tuzcuoğlu Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?