tr

En Yakın Nakliyat Firması

173
En Yakın Nakliyat Firması

Günümüzde her hizmet sektöründe olduğu gibi nakliye firmalarının da hizmet anlayışı değişmiş ve gelişmiştir. Eskiden olduğu gibi nakliye denince sadece eşyaların kutularla araca yüklenmesi, yeni eve gidilince de eşyaların yine kutularla alınıp evin kapısına konması anlaşılmamaktadır. Yeni anlayışta müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet hâkim olmaktadır. Bu nedenle de firmalar hizmetlerinde değişikliğe gitmektedirler.

Genel olarak müşteriler evlerinin lokasyonuna en yakın nakliyat firmaları ile görüşürler ve fiyat alırlar. Çünkü eve yakın olan firmalar yollara, trafiğe, o lokasyondaki evlerin yapısına daha hâkimdirler. Ancak burada önemli olan nokta en yakın nakliye firmaları müşterilerin taleplerini karşılayabilecek mi konusudur. Eğer nakliye firması müşteri taleplerini karşılayamazsa farklı nakliye firmalarına da bakılabilir. Bizler firma olarak sadece eşyalarınızı taşımakla kalmayız, eşyalarınızı toplamakla paketlemek ve kolilemekle başlayan, taşımak ve tekrar yerleştirmekle devam eden bir süreç uygularız. Evlerinize en yakın taşıma firmaları olmasak da her geçen gün artan servis ağımız ile elimizden gelenin en iyisini ve hizmet kalitesinin en iyisini tüm müşterilerimize göstermeye çalışırız.

Firmamız sadece müşterilerimizin bulunduğu adrese en yakın evden eve nakliyat firmaları olarak değil, her geçen gün genişleyen servis ağı ile uzak yakın demeden tüm şehir için hizmetlerini büyük bir özveriyle sunmaktadır. Personellerimizin her biri yıllarca sektöre emek veren, alanında uzmanlaşmış, bilgi ve deneyimi yıllara dayanan kişilerdir. Tesisat ve elektrik işlerini yapan personellerimiz teknik anlamda gerekli donanıma sahip ve eğitimlidirler. Çözüm odaklı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sunan ekip arkadaşlarımızın tamamı profesyoneldir. Eşyaları taşırken kullandığımız asansörler teknolojik ve son derece işi kolaylaştıran araçlardır. Asansörler eşyaların ve aynı zamanda duvarların zarar görmeden taşınmasının sağlanmasında büyük yardımcıdırlar. Asansörle taşınan büyük boyutlu eşyalara zarar gelmeden taşınması sağlamaktadırlar.

Müşterilerimiz taşınma sırasında ek hizmet talep ederek eşyalarının detaylı olarak yerleştirilmesini ve tüm tesisat işlerinin yapılmasını da isteyebilirler. Bu iki hizmet müşterilerimizin yerleştirme işlerinin çok daha kısa zamanda tamamlanmasını sağlar. Tesisat işlerini yapan teknik ekibimiz sayesinde ise müşterilerimiz nakliye sonrasında bir de tesisatçı aramak ve biraz daha zaman kaybetmek durumunda kalmazlar. Tüm işler nakliye hizmetinin yanı sıra bitmiş olur.

Evden Eve Nakliyat İşlemi Nasıl Yapılır?

Firma olarak tüm evden eve nakliye işlerimizde belli bir plana göre hareket etmekteyiz. Düzenli bir şekilde hangi eşyanın nerde olduğunu bilerek düzen ve tertipli şekilde nakliyesini yapmak yerleştirirken çok daha kolay ve kısa zaman sürmesini sağlayacaktır. Firmamızda uyguladığımız ve müşterilerimizin de memnun kaldığı nakliye sürecimiz şöyle şekillenmektedir:

 • Firmamıza ulaşan müşterilerimiz bizlere eşyalar ve ev hakkında detaylı bilgi verirler. Evdeki eşyaların ne kadar olduğu, evin kaçıncı katta olduğu, asansör olup olmadığı ve gerekli olup olmadığı gibi soruların yanıtları taşıma sırasında personellerimizin ihtiyacı olan bilgelerdir. Bu bilgiler alındıktan sonra personellerimiz gerekli tüm analizleri yaparak planı bu bilgilere göre yapmaya başlarlar.
 • Personellerimiz gerekli gördüğü durumlarda giderek evin civarında keşif yaparlar ve evin fotoğraflarını çekerler.
 • Firma olarak müşterilerimizle birlikte nakliye gününe karar veririz.
 • Eşyalara en uygun araç seçimi yapılır.
 • Yine eşyaların yoğunluğuna göre çalışması gereken kişi sayısına karar verilir.
 • Ekibimiz öncelikle boyutu büyük olan beyaz eşyalardan ve mobilyalardan başlarlar. Mobilyalar için demonte işlemleri, diğer büyük beyaz eşyalar için de paketleme işlerine başlanır.
 • Büyük olan eşyaların işleri bitince diğer küçük eşyalar türlerine göre kategorilere ayrılır ve sarılır paketlenir. Kolilere yerleştirilir.
 • Kırılacak ya da ekstra dikkat edilmesi gereken eşyalar ayrıca kolilere yerleştirilir ve büyük bir titizlikle araca yüklenir.
 • Bütün eşyalar personellerimizce araca yerleştirilir.
 • Nakliye tamamlanınca yola çıkılır, yeni evde de aynı şekilde düzenli ve sıralı olarak eşyaların araçtan eve götürülmesi ve yerleştirilmesi sağlanır.
 • Müşterilerimiz eşyaların eve yerleştirilmesi tamamlandıktan sonra ek hizmetler talep edebilirler. Ek hizmet talep edilmesi halinde ilgili personellerimiz bu işleri de tamamlarlar.

Her Nakliyat Firması Eşyaları Sigortalı mı Taşır?

Nakliye firmaları sayı olarak sürekli artmaktadır. Bu firmaların bazıları iş yapabilmek adına müşterilere vaatlerde bulunurlar. Müşteriler evlerine en yakın nakliyat firmaları ile iletişime geçerler. Ama her firma bulunduğu vaatleri yerine getirmek istemez. Müşterilerin evrelerine en yakın nakliyat firmaları diye tercih etikleri firmalar aslında yasal olmayan firmalar olabilir. Eşyaların taşınması sırasında zarar gelmeyeceği yönünde bilgiler verip bu konuyla ilgili olumsuz bir durum yaşandığında telafi etmezler. Bu nedenler yüzünden firmanın önceden araştırılması çok sağlıklı olur.

Bizler firma olarak nakliye sırasında taşınan tüm eşyalar için sigorta hizmeti sunmaktayız. Bu sayede eşyalara herhangi bir zarar gelirse bu durumu telafi ederiz. Kaliteli hizmet prensibi ile çalışmalarına devam eden firmamız sigorta hizmeti ile müşterilerimizin bize güvenmesini sağlamış olur.

Uygun Fiyat ve Kaliteli Hizmet ile Yanınızdayız

Ev taşıtacak müşteriler genellikle uzaklarda aramak yerine kendilerine en yakın nakliyat firmaları arayıp hizmet talep ederler, ancak bununla birliktekendilerine en yakın nakliyat firmaları iyi mi kötü mü bilmezler. Bu nedenle yakınlıktan ziyade firmaların hizmetlerini bilmeleri gerekir. Hizmet kalitesini öğrenmenin tek yolu da firma hakkında küçük bir araştırma yapmaktır. Bizler de firma olarak genellikle firma lokasyonuna yakın olan müşterilerimizden daha çok talepler almaktayız. Faaliyetlerimize başladığımız ilk günden bugüne dek her zaman temel prensip olarak kaliteli hizmeti benimsedik. Sunduğumuz kaliteli hizmetlerle müşterilerimizin hem güvenini hem de devamlılığını sağlamış olmaktayız.

Kaliteden ödün vermeden verdiğimiz hizmetlerimiz için müşterilerimizin fiyat konusunda da memnun kalmalarını sağlamayı hedefleriz. Bu yüzden de maliyet kalemlerimizde yüksek karlılık oranları yerine müşteri devamlılığı sağlayacak şekilde hizmet vermeyi tercih ederiz.

Evden Eve Nakliyatta Değişen Fiyatlar

Müşterilerimizin oturduğu semte en yakın nakliyat firmaları genel olarak yakınlığı nedeniyle tercih konusu olur. Ancak bununla birlikte en yakın nakliyat firmaları da olsa tüm firmaların fiyatlarını etkileyen çok sayıda neden bulunmaktadır. Biz firma olarak kaliteli hizmet konusundaki taviz vermez tavrımızı aynı şekilde müşteri memnuniyeti konusunda da göstermekteyiz. Müşterilerimizi sadece hizmetlerimiz konusunda değil, kaliteli hizmetlerimizi en uygun fiyatlardan sunarak fiyat konusunda da memnuniyeti sağlamaya çalışmaktayız. Evden eve nakliye fiyatlarını etkileyen en önemli faktörleri şöyle sıralamak mümkündür:

 • Taşınacak tüm eşyaların ağrılıkları, boyutları ve hacimleri
 • Taşınan ve taşınılacak evler arasındaki uzaklık
 • İlgili nakliye hizmeti için kaç personel çalışacağının kararının verilmesi
 • Taşıma esnasında kullanılacak araçların bakımı
 • Müşterilerimizin elektrik ve beyaz eşya tesisatı konusunda destek isteyip istemediği
 • Ayarlanacak araç
 • Asansörün kullanılıp kullanılmayacağına karar verilmesi
 • Eşyaların paketlemesinde ve kolilemesinde kullanılan tüm malzemeler

Bu nedenleri azaltabiliriz, daha da arttırabiliriz. Sonuç olarak nakliye hizmeti fiyatlarını etkileyen faktörler çok sayıdadır ama bu faktörler varken yine de hizmette kaliteden vazgeçilmemelidir. Biler firmamız adına kaliteden öden vermeyen anlayış içerinde hizmetlerimize devam etme yolunda devam ediyoruz. Müşteri güveni ve memnuniyetine çok önem eriyoruz. Bizim yıllarca sektörde çalışmalarımıza devam etmemizi sağlayan en önemli neden müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyeti sağlamak için bazı maliyet kalemlerine katlanmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Tuzcuoğlu Nakliyat
Tuzcuoğlu Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?