tr

İstanbul Ofis Taşımacılığı

77
İstanbul Ofis Taşımacılığı

Nakliye çalışmalarının en önemli parçalarından biri ofis taşımacılığı oluyor. Çalışmaların yürütüldüğü ve kontrol edildiği ofisler farklı nedenlere bağlı olarak taşınabiliyor. Ofis taşımacılığı her geçen gün yenilenerek hizmete sunuluyor. Geçmiş yıllarda ofis taşımacılığı yapılırken zaman ve enerji kaybı yaşanıyordu. Aynı zamanda taşınan eşyaların güvenliği tam sağlanamadığı için eşyalar hasar alabiliyordu. Fakat zamanda daha profesyonel koşullarda yapılan ofis taşımacılığı güvenli bir şekilde tamamlanıyor. Günümüzde artık ofis taşımacılığı için profesyonel firmalar hizmet veriyor. Bizler de bu firmalar arasında uzun zamandır yer alıyoruz. Bilgi ve birikim sahibi ekibimizle tam donanımlı ofis taşımacılığı hizmeti veriyoruz. İstanbul ofis taşımacılığı firmaları arasında çalışmalarımızla ön plana çıkıyoruz. Müşteri odaklı çalışmalarımızla %100’e yakın müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

İstanbul Ofis Taşımacılığı Firması Neler Yapıyor?

İstanbul ofis taşımacılığı üzerine hizmet veren firmamız farklı iki adres arasında ofis taşıma hizmeti veriyor. Bilindiği üzere ofislerde çeşitli alanlarda çalışmalar gerçekleştirilir. Çalışmaların sağlıklı bir şekilde sürdürülmesi için teknolojiye ihtiyaç duyulur. Elektronik cihazlar, dosyalar, evraklar, belgeler, raporlar ve geri kalan tüm ofis malzemeleri önem taşır. Ofis içerisinde kullanılan bu tür malzemelere herhangi bir zarar gelmemelidir.

Taşıma sırasında profesyonel ekibimizle çalışmamayı tercih ederek ofis malzemelerinin zarar görmesine neden olabilirsiniz. Küçük bir hata nedeniyle ciddi kayıplar yaşanabilir. Bu nedenle ofis malzemelerinin herhangi bir zarar görmemesi önemlidir. Bizler uzun zamandır ofis taşıma üzerine hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmet doğrultusunda müşteri memnuniyetini sağlıyor ve koruyoruz. Tam donanımlı firmamızda profesyonel taşımacılık hizmeti veriyoruz. Aldığımız güvenlik önlemleri sayesinde olası aksiliklerin önüne geçiyoruz. İstanbul ofis taşıma üzerine verdiğimiz bu hizmetlerden sizler de faydalanabilirsiniz.

İstanbul Ofis Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Pek çok ofis sahibi farklı nedenlere bağlı olarak ofisini başka bir adrese taşımak isteyebilir. Ofisini taşımak isteyen ofis sahipleri ise firmamızdan hizmet almadan önce bu işlemin nasıl yapıldığını merak etmektedir. Peki, İstanbul ofis taşımacılığı nasıl yapılır?

 • Firmamızla görüşme yaparak bulunduğunuz adrese ücretsiz keşif ekibi talep edebilirsiniz.
 • Adrese gelen ekibimiz öncelikle ofiste bulunan eşyaları inceler.
 • İnceleme sonrasında hangi aracın kullanılacağı, kaç kişilik ekibin görev alacağı belirlenir.
 • Nakliye için fiyatta anlaşma sağlanır.
 • Anlaşma sağlandıktan sonra nakliye gün ve saati belirlenir.
 • Nakliye gününde ekibimiz tam donanımlı bir şekilde adreste olur.
 • Ofis içinde sökülmesi gereken eşyalar ekibimiz tarafından sökülür.
 • Tüm eşyalar özel paketleme malzemeleriyle paketlenir ve araca yerleştirilir.
 • Yeni ofise taşınan eşyalar ekibimiz tarafından ofis içine yerleştirilir, kurulması gereken eşyaların kurulumu yapılır.

Ofis taşıma işlemlerinde yukarıdaki adımlar takip edilmektedir. Öncelikle ekibimiz ücretsiz keşif yapar. Bu sayede eşyaların durumu incelenir ve nakliye için yüzeysel plan oluşturulur. Fiyatta anlaşma sağlandıktan sonra nakliye detayları oluşturulur. Ekibimiz özel malzemelerle eşyaları paketler. Bu sayede nakliye sırasında eşyaların zarar görmesi engellenir.

Ofis taşıma çalışmalarında planlı hareket etmek önemlidir. Planlı hareket etmek zamanın daha verimli kullanılmasını sağlar. Zamandan ve enerjiden tasarruf sağlamak için bizler de planlı hareket ediyoruz. Bu sayede değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına daha güvenli çözümler sunuyoruz. Bizler bilgi ve birikim sahibi ekibimizle hareket ediyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde kendimizi ve çalışmalarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. Bu sayede en güncel ve doğru uygulamalarla ofis taşıma hizmeti veriyoruz. Müşterilerimiz için güvenli, kaliteli, uygun fiyatlı, hızlı ofis taşıma çalışmaları yapıyoruz. Tam donanımlı firmamızda vermiş olduğumuz hizmetten sizler de faydalanabilirsiniz.

İstanbul Ofis Taşımacılığı Firma Seçimi Nasıl Olmalı?

İstanbul ofis taşımacılığı firma seçimi yapmadan önce araştırma yapmak gerekir. İyi bir araştırma sonrasında firma seçimi yapılabilir. Ofis taşıma işlemi için firma seçerken dikkat edilmesi gereken bazı önemli maddeler bulunmaktadır. Firma seçiminde bu maddeler göz önünde bulundurulabilir. Maddelerden bazıları:

 • Firmanın tecrübesi
 • Firmanın gelişmişlik seviyesi
 • Firmanın sunduğu fiyat teklifi
 • Firmanın müşteriye sunduğu imkanlar

Ofisinizi taşımak için güvenilir firmayla hareket etmeniz gerekir. Ofis içindeki eşyalar ve malzemeler önemlidir. Evraklar, belgeler, dosyalar ve elektronik eşyalar zarar görmemelidir. Bu nedenle firma seçimi doğru yapılmalıdır. Firma seçimi ne kadar doğru olursa alınan hizmet de o kadar güvenilir olacaktır. Sektörde hizmet veren birçok firma bulunsa da bu firmalar arasında doğru firmaya ulaşmak o kadar zor değildir. Öncelikle firmanın sektördeki tecrübesine bakılabilir. Bilgi ve birikim sahibi firmalar çalışmalarını daha doğru bir şekilde yönetecektir. Aynı zamanda firmanın gelişmişlik seviyesi de önemlidir. Gelişmiş, tam donanımlı firmalar daha güvenilir hizmet verir.

Firmanın sunduğu fiyat teklifi değerlendirilmelidir. Uygun fiyata hizmet veren firmalar her zaman güvenilir demek değildir. Bu nedenle firma seçimi yaparken ne çok uygun ne de çok pahalı fiyatlar tercih edilmemelidir. Bunun yerine gerçekçi fiyatlar tercih edilmelidir. Son olarak firmanın müşteriye sunduğu imkanlar değerlendirilmelidir. Firmanın sözleşme yapıp yapmadığı, hangi güvenlik önlemlerinin alındığı, çalışma planı incelenmelidir. Tüm bu maddeler değerlendirildiğinde doğru firmaya ulaşmak oldukça kolaydır.

İstanbul Ofis Taşımacılığı Firmasının Avantajları Neler?

İstanbul ofis taşımacılığı firmasının birçok avantajı bulunuyor. Doğru firmayla çalışmak beraberinde birçok avantaj getiriyor. Eğer firma seçimi doğru yapılmazsa bazı dezavantajlar yaşanıyor. Ofisinizi taşırken firmamızı tercih ederek yaşanacak aksiliklerin önüne geçebilirsiniz. Firma olarak bizler doğru ve güvenilir hizmetin adresiyiz. Firmamızın sağladığı bazı avantajlar:

 • Müşteriyle doğru iletişim kurulur.
 • Nakliye öncesinde plan hazırlanır.
 • Özel paketleme malzemeleri kullanılır.
 • Güvenlik önlemleri eksiksiz alınır.

İstanbul ofis ve büro taşımacılığı üzerine hizmet veren firmamız öncelikle müşteriyle doğru iletişim kurar. Planlı hareket eden firmamız zaman kaybının yaşanmasını önler. Her nakliye için özel paketleme malzemeleri kullanılır. Bu sayede taşınan ofis malzemeleri zarar görmemiş olur. Firmamız gerekli güvenlik önlemlerini eksiksiz bir şekilde alır. Her nakliye çalışması için doğru ve uygun fiyat aralığı belirlenir. Bu sayede maddi kayıp yaşanmaz.

İstanbul Ofis Taşımacılığı Fiyatları

İstanbul ofis taşımacılığı fiyatları değişmektedir. Fiyatlarda görülen değişikliğin bazı nedenleri bulunur. Fiyatlar firmadan firmaya değiştiği gibi firma içinde de değişmektedir. Ofis sahipleri fiyatlar karşısında emin olmayabilir. İş yeri taşımacılığı fiyatlarının değişmesinde etkili olan nedenler:

 • Taşınacak eşya miktarı
 • Kullanılan araç
 • Mesafe
 • Taşımada görevli kişi sayısı

Taşıma çalışmalarında fiyat belirlenirken yukarıda yer alan maddeler değerlendirilir. Doğru fiyatların belirlenmesi için bu maddeler önemlidir. Öncelikle taşınacak eşyalar incelenir. Taşınacak eşyaların miktarına bağlı olarak ekip ve araç belirlenir. Aslında tüm maddeler birbiriyle bağlantılıdır. Bu maddeler doğrultusunda fiyat belirlenir. Mesafe de oldukça önemlidir. İki nokta arasındaki mesafe arttıkça fiyatta artış görülür. Tüm bu maddeler göz önünde bulundurulduğunda bizler doğru ve uygun fiyata nakliye hizmeti vermekteyiz. İstanbul ofis taşımacılığı üzerine geniş kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımız doğrultusunda her yıl güncel fiyat aralığında hizmet veriyoruz. Dilerseniz ofis taşıma hizmetinden faydalanmadan önce firmamızdan ücretsiz keşif ekibi talep edebilirsiniz.

Ekibimiz uygun zamanda adrese gelerek taşınması gereken ofis malzemelerini inceler. Malzemeler incelendikten sonra taşıma için fiyat teklifi yapılır. Firmamız müşteriye sunduğu fiyatlarda anlaşma sağlamaktadır. Sizler de firmamızı ziyaret ederek doğru ve uygun fiyata ofis taşıma hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Tuzcuoğlu Nakliyat
Tuzcuoğlu Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?